Beebi ja vanema tunnid

 

Tunnid toimuvad E kell 13.00 – 15.00 ja K kell 10.00 – 12.00. 

Beebi ja vanema tundidesse on oodatud beebid alates neljandast kuni umbes 14. elukuuni. Aktiivset tegutsemisaega on arvestatud 1,5 tundi ning korraga saab kokku tulla kuni kuus peret. Pärast rühmatunni lõppu on kohapeal viibimiseks aega veel kuni pool tundi, et oleks võimalik anda lapsele aega lõpetada pooleliolevad tegevused ning teha pingevabalt ära kõik vajalikud toimingud, mis enne lahkumist tähelepanu vajavad.

Lastel on võimalik ettevalmistatud keskkonnas valida endale meelepärane tegevus eeldusel, et keegi teine seda hetkel ei kasuta. Avatud riiulitel on valik mõtestatud tegevusi, mis arendavad käe ja silma koordinatsiooni, käe- ja sõrmelihaste tööd ja kontrolli ning kahe käe omavahelist koostööd. Perekeskuse ruumides on turvaline vabalt liikuda. Siin saab laps arendada ka üldmotoorika oskuseid nii keskkonnas loomulikult olevate kui ka just selleks mõeldud esemete abil. Olulisel kohal on keele arengut toetavad tegevused nii raamatute kui ka sõnavara rikastamiseks mõeldud vahendite näol.

Lapsevanem saab teadmisi lapsevaatluse kohta ning kuidas ja milliseid tegevusi lapsele pakkuda.

 

Soovid registreeruda beebi ja vanema tundidesse? Palun täida registreerimisvorm ning me võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust.