Korduma kippuvad küsimused

Perekeskuses toimuvad lapse ja vanema tunnid nii päris pisikestele kui ka suurematele beebidele ning väikelastele kuni kolmanda eluaastani.

Beebihommikutel osalevad lapsed kuni umbes neljanda elukuuni. See on aeg, mil beebi uudistab õhukarusselle ning erinevaid sirutamist, patsutamist ja haaramist toetavaid esemeid.

Beebi ja vanema tunnis on lapsed neljandast kuni umbes 14 elukuuni ning väikelaste tunnis alates 14 elukuust kuni umbes kolmanda eluaastani. Laps võiks enne väikelapse tundidega liitumist osata sedavõrd hästi kõndida, et tal oleks võimalik esemeid iseseisvalt riiulilt lauale ja tagasi kanda.

Iga laps areneb oma tempos ja pelgalt vanuse järgi tundi valida ei ole mõistlik. Kui kahtled, millist tundi valida, võta meiega ühendust.

 

Tundidesse ja konsultatsioonidesse registreerumine toimub ainult kodulehe kaudu. Vali tund, kuhu soovid end kirja panna, vajuta nupule “Broneeri” ning leia kalendrist sobiv aeg. Pärast vajalike andmete sisestamist jõuad ostukorvini, kus saad tunni eest mugavalt pangalingiga tasuda. 

End püsti tõmbavate ja kõndivate laste riided võivad tunni raames saada märjaks, kuna perekeskuses on nii vannitoas kui köögis lastele mugaval kõrgusel valamud. Väikelaste tunnis võivad riided saada ka värviseks, liimiseks või toiduseks. Palun võta igaks juhuks kaasa vahetusriided, et laps saaks kanda puhtaid ja kuivi riideid nii tunnis kui teel koju. 

Vahetusjalatsid ei ole kohustuslikud, kuid kui soovid, võid need endale ja/või lapsele kaasa võtta. 

Tundi ei ole lubatud kaasa võtta isiklikke raamatuid ega mänguasju. Need saab jätta koju, autosse või esikus asuvasse kappi. 

Väikelaste tundi ei ole lubatud kaasa võtta toitu. Lapsed valmistavad tunni raames vahepala ning einestavad koos ühise laua taga. Et uurem nälg kindlasti kustutatud saaks, on ühisel laual ka täiskasvanu poolt ettevalmistatud kerge vahepala. Pakutav toit arvestab tunnis osalevate laste allergiatega. 

Pere teisi lapsi on lubatud kaasa võtta ainult eelneval kokkuleppel. 

Kui on teada, et kaasa tuleb väiksem õde või vend, saab sellega tunni ettevalmistamise puhul arvestada ning ka beebile midagi uudistamiseks valmis panna. 

Kui kaasa tuleb suurem õde või vend, on vaja mõelda ka temale huvi pakkuvate tegevuste peale tunni ettevalmistamise ajal. Lisaks on oluline, et ühise einestamise ajal jaguks laua ümber kohti kõigile tunnis osalevatele lastele. 

Palun ära tule tundi kui laps on haige. Laps ise ei saa haigena tunnist rõõmu tunda ja lisaks võivad haigestuda ka teised lapsed ning täiskasvanud.

Tundi registreerumise järel said kirja kasutajatunnuse ja parooliga. Nüüd saad püsikliendina sisse logida ning oma registreerumisi muuta. 

Vajuta muutmist vajava tunni kõrval olevale pliiatsi märgile ning vali “Reschedule”. Nüüd saad kalendrist uue aja valida ning selle kinnitada vajutades nuppu “Confirm”. Õnnestunud ümberregistreerumise kohta saad meilile ka sellekohase kinnituse. 

Kuni kaks tundi enne tunni algust on võimalik tundi uuele ajale registreerida. Hilsem muutmine võimalik ei ole ja tund läheb arvesse. 

Parkida saab nii Tabasalu Keskuse ees kui ka küljel asuvas parklas. Parkimine on tasuta.