Beebihommiku ühe korra pääse

15.00

Laos

Kategooria:

Kirjeldus

Beebihommikutele on oodatud kuni neljakuused beebid koos vanemaga. Tagamaks rahulik ja usalduslik õhkkond, on beebihommikute grupid väiksemad, koosnedes kuni kolmest perest. Koosolemise aega on arvestatud kuni üks tund, kuid lahkuda võib ka varem, kui beebi selleks märku annab. Pärast tunni lõppu on kuni pool tundi arvestatud rahulikuks söötmiseks, mähkimiseks ja riietumiseks, et kõik vajalikud toimingud saaksid stressivabalt tehtud. Tunnid toimuvad kolmapäeviti kell 13.00 – 14.30 või 13.30 – 15.00 eeldusel, et osalejaid on vähemalt kaks.

Beebi saab ettevalmistatud keskkonnas uudistada Montessori õhukarusselle ning harjutada esemete suunas sirutamist, nende patsutamist ja haaramist eri viisidel. Ettevalmistatud keskkond toetab lapse keskendumisvõime kasvamist, stimuleerib ja arendab tema nägemis-, kuulmis- ja kompimismeeli, käe ja sõrmede tööd ning ilutunnet.

Vanem saab samal ajal olla lihtsalt beebi jaoks olemas, jälgida tema huve ja keskendumist, tema arengut. Pakume vanemale toetust lapsevanemaks olemise teekonnal ning teadmisi Montessori lähenemise kohta.