Beebihommiku ühe korra pääsme kinkekaart

15.00

Beebihommiku ühe korra pääse on armas kingitus lapseootel või pisikese beebiga peredele.

Laos

Kategooria:

Kirjeldus

Kingisaajal on kinkekaardi alusel võimalik registreeruda ühele beebihommikule.

Kinkekaardi saadan Sulle elektrooniliselt. Füüsilisel kujul on kinkekaarti võimalik kätte saada ise järele tulles või posti teel, vastava valiku saad teha ostukorvi vormistamisel.

Kinkekaarti ei saa  raha vastu vahetada.
Kinkekaart kehtib 3 kuud!

Beebihommikutele on oodatud kuni neljakuused beebid koos vanemaga. Tagamaks rahulik ja usalduslik õhkkond, on beebihommikute grupid väiksemad, koosnedes kuni kolmest perest. Koosolemise aega on arvestatud kuni üks tund, kuid lahkuda võib ka varem, kui beebi selleks märku annab. Pärast tunni lõppu on kuni pool tundi arvestatud rahulikuks söötmiseks, mähkimiseks ja riietumiseks, et kõik vajalikud toimingud saaksid stressivabalt tehtud. Tunnid toimuvad kolmapäeviti kell 13.00 – 14.00 või 13.30 – 14.30 eeldusel, et osalejaid on vähemalt kaks.

Beebi saab ettevalmistatud keskkonnas uudistada Montessori õhukarusselle ning harjutada esemete suunas sirutamist, nende patsutamist ja haaramist eri viisidel. Ettevalmistatud keskkond toetab lapse keskendumisvõime kasvamist, stimuleerib ja arendab tema nägemis-, kuulmis- ja kompimismeeli, käe ja sõrmede tööd ning ilutunnet.

Vanem saab samal ajal olla lihtsalt beebi jaoks olemas, jälgida tema huve ja keskendumist, tema arengut. Pakume vanemale toetust lapsevanemaks olemise teekonnal ning teadmisi Montessori lähenemise kohta.

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Beebihommiku ühe korra pääsme kinkekaart”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…