Väikelapse ja vanema tunni ühe korra pääsme kinkekaart

25.00

Laos

Kirjeldus

Kingisaajal on kinkekaardi alusel võimalik registreeruda  väikelapse ja vanema tundi.

Kinkekaardi saadan Sulle elektrooniliselt. Füüsilisel kujul on kinkekaarti võimalik kätte saada ise järele tulles või posti teel, vastava valiku saad teha ostukorvi vormistamisel.

Kinkekaarti ei saa  raha vastu vahetada.
Kinkekaart kehtib 3 kuud!

Väikelapse ja vanema tundidesse on oodatud lapsed alates 14. elukuust kuni umbes kolmanda eluaastani. Laps võiks enne väikelapse tundidega liitumist osata sedavõrd hästi kõndida, et tal oleks võimalik esemeid iseseisvalt riiulilt lauale ja tagasi kanda. Aktiivset tegutsemisaega on arvestatud 2 tundi ning kokku saab tulla kuni kaheksa peret. Pärast rühmatunni lõppu on kohapeal viibimiseks veel kuni pool tundi, et oleks võimalik anda lapsele aega lõpetada pooleliolevad tegevused, iseseisvalt riietuda ning teha rahulikus rütmis ära kõik vajalikud toimingud, mis enne lahkumist tähelepanu vajavad. Tunnid toimuvad teisipäeviti, kolmapäeviti ja neljapäeviti kell 10.00 – 12.00.

Laps ja vanem veedavad ettevalmistatud keskkonnas koos aega ning mõlemad õpivad midagi uut. Lapsed saavad riiulitele valmis pandud vahendeid ja mänguasju kasutada, et arendada oma käe ja silma koordinatsiooni, sõnavara, igapäevaeluks vajalikke oskusi, ning soovi korral end kunsti kaudu väljendada. Igapäevaelu harjutustel on selles vanuses laste puhul väga oluline roll: lapsed omandavad nii enda kui ka keskkonna eest hoolitsemise oskuseid. Kes soovib, saab valmistada ka lihtsama vahepala, mis hiljem ühise söögipausi ajal teistega jagamiseks lauale pannakse. Keskkond on loodud laste vajadusi silmas pidades: neil on seal mugav ja turvaline toimetada, mis omakorda toetab laste iseseisvust ja enesekindlust.

Lapsevanem saab teadmisi lapsevaatluse kohta ning kuidas ja milliseid tegevusi lapsele pakkuda.

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Väikelapse ja vanema tunni ühe korra pääsme kinkekaart”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…